Tegenover vorig seizoen zijn er enkele wijzigingen in onze selectie voor de shobu-elite van de Vlaamse Karate Federatie multistijl.
In juni transfereerde Jens Van Poucke naar onze club. Hij behoorde al tot de B-atleten en vervoegt zo onze clubselectie. Tweede nieuwkomer is Kyra Bruneel. Zij werd Vlaams kampioen en op basis daarvan wordt zij B-belofte. Jolien Van Poecke en Veli Kucukkaya behouden hun B-statuut. Hasan Battal en Kimberley Claus worden dit jaar niet opgenomen in de B-elite.
Ten slotte is er nog mezelf, Yasnaïa Bruneel. Door mijn zeer goede prestaties (Vlaams en Belgisch kampioen en een 3e plaats op de Krokoyama-cup in Koblenz) word ik opgewaardeerd van B-belofte naar A-elite! Samen met vijf andere A-atleten behoor ik nu tot het kruim van de VKF-kumiteselectie en zal ik samen met de andere geselecteerden de komende maanden de kleuren van België verdedigen op verschillende grote tornooien.
Yasnaïa