Wijzigingen in onze shobu-elite

Tegenover vorig seizoen zijn er enkele wijzigingen in onze selectie voor de shobu-elite van de Vlaamse Karate Federatie multistijl.

In juni transfereerde Jens Van Poucke naar onze club. Hij behoorde al tot de B-atleten en vervoegt zo onze clubselectie. Tweede nieuwkomer is Kyra Bruneel. Zij werd Vlaams kampioen en op basis daarvan wordt zij B-belofte. Jolien Van Poecke en Veli Kucukkaya behouden hun B-statuut. Hasan Battal en Kimberley Claus worden dit jaar niet opgenomen in de B-elite.

Ten slotte is er nog mezelf, Yasnaïa Bruneel. Door mijn zeer goede prestaties (Vlaams en Belgisch kampioen en een 3e plaats op de Krokoyama-cup in Koblenz)  word ik opgewaardeerd van B-belofte naar A-elite! Samen met vijf andere A-atleten behoor ik nu tot het kruim van de VKF-kumiteselectie en zal ik samen met de andere geselecteerden de komende maanden de kleuren van België verdedigen op verschillende grote tornooien.

Yasnaïa

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s