Geslaagden op het einde van het seizoen

Naast de schoolexamens waren er in onze club ook nog examens tot het behalen van een hogere graad.

Eerst was er Sergiy Kalinchyk die op 10 mei slaagde en zijn 8e kyu behaalde. Daarna was op 1 juni Radoslaw Kesel aan de beurt. Hij behaalde een 6e kyu en mag het groen omgorden.

Ten slotte waren er nog Jolien Van Poecke en Johanna Van den Broeck die vanaf mei in Stekene de sporttakgerichte basisopleiding voor aspirant-initiator karate volgden. Deze opleiding werd ingericht door de Vlaamse Trainersschool. Halverwege juni legden zij  hun examens af waarvoor zij succesvol slaagden. Nu kunnen zij onder leiding van een gekwalificeerde trainer assistentie bieden op de trainingen binnen onze club.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s