Het seizoenoverzicht 2008-2009 wordt uitgedeeld

Vandaag werden door Yves De Neve, onze voorzitter, op de training in Gent de eerste exemplaren van het seizoenoverzicht 2008-2009 uitgedeeld. 

In het woord vooraf wordt het ontstaan en de geschiedenis van onze club, Okinawa kwai, geschetst. Je vindt er de namen terug van de 32 karateka’s die een hogere graad behaalden. Ook kun je er alle details in lezen over de 20 kampers die samen 42 podiumplaatsen behaalden op niet minder dan 14 wedstrijden. Tenslotte is er nog een woordje over de gehuldigden en de shobu-selectie van vorig seizoen, om daarna te eindigen met dank aan onze trainers, coaches, afgevaardigden en medewerkers. Op de achterflap staan alle gegevens betreffende onze club, website, weblog en trainingsschema.

Indien je graag een digitale versie van het overzicht ontving, mail dan naar frankybruneel@scarlet.be.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s