Geen winst voor onze club op galatornooi

Op zondag 26 mei namen Maksym Kalinchyk, Steffen Devenijn, Bruno Van Kerckhove en Fouad Issaad deel aan het galatornooi voor kumite in Bornem. Dit werd georganiseerd wegens het 35-jarig bestaan van karateclub Samoerai.

Maksym won bij de miniemen jongens zijn eerste ronde met een zuinige 1-0. De tweede ronde verloor hij met een pijnlijke 1-9 van de latere eindwinnaar. Zijn herkansing verloor hij eveneens met 1-3. Bij de junioren jongens verloor Steffen zijn eerste wedstrijd met 0-2 en mocht ook niet herkansen. Zelfde verliescijfers bij Bruno, maar hij mocht wel herkansen. Hij verloor opnieuw. Fouad verliest eveneens zijn wedstrijd én herkansing. Tot slot vormden Steffen, Bruno en Fouad nog een team om aan kumite per ploeg deel te nemen. In de eerste ronde krijgen ze 18 punten tegen en slagen er niet in om zelf te scoren. In de wedstrijd daarna is het enkel Bruno die een punt maakt en krijgen ze er zelf 7 tegen. Zo werd het seizoen op een valse noot afgesloten voor onze club op het vlak van wedstrijden.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s